16 Ocak 2018 Salı

Karapınar Belediyesi Teknik Kadrosu Zenginleşiyor

Karapınar Belediye Başkanlığı Hukuk İşleri Servisine Av. Mustafa Kemal Taşçı, Fen İşleri Müdürlüğüne İnşaat Mühendisi Bilal Cihanoğlu, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Mimar Bengül Kaya olmak üzere görevlerine başladılar.

09 Ocak 2018 Salı 22:36
Bu haber 805 kez okundu
 Karapınar Belediyesi Teknik Kadrosu Zenginleşiyor
Avukat Mustafa Kemal TAŞÇI; 1988 Karapınar Doğumlu olup, İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Karapınar'da, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2016 yılında başarı ile mezun oldu. 04.01.2018 tarihi itibariyle Karapınar Beilediyesi Hukuk İşleri servisine sözleşmesi yapılıp Avukat olarak görevine başladı.
İnşaat Müh. Bilal CİHANOĞLU; 1988 Karapınar doğumlu oluq, İlkokul,. Ortaokul ve Liseyi Karapınar'da tamamladı, Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2015 yılında başarı ile mezun oldu. Özel sektör Gökcan Mühendislik'te iki yıl çalıştıktan sonra, 05.01.2018 tarihi itibariyle sözleşmesi yapılarak Belediye Fen İşleri Müdürlüğünde İnş.Mühendisi olarak görevine başladı.
Mimar Bengül KAYA; Karapınar doğumlu olup, İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Karapınar'da, Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Mimarlık fakültesi, Mimarlık bölümünden 2015 yılında mezun oldu. 2 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra Karapınar Belediyesince sözleşmesi yapılarak, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü servisinde 03.01.2018 tarihi itibariyle Mimar olarak görevine başladı. (M.Ceyhan)

MUSA CEYHAN

    Yorumlar

banner290
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YESİLPİNAR GAZETESİ - Karapinar'in Gercek Haber kaynagı - 10 Ocak 2018 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 19 Aralık 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV