14 Aralık 2017 Perşembe

Belediye Meclisi İkinci Birleşim Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi

Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. Maddesi gereğince Ekim ayı olağan toplantısını 03.10.2017 tarihine rastlayan Salı günü saat 14.30’da Belediye Meclis salonunda yaptığı toplantıda gündemde bulunan maddelerin tamamının görüşülmesinden sonra, İkinci Birleşim Olağan Toplantının 11.10.2017 tarihine rastlayan Çarşamba günü saat:11.00’de yapılmasına oy birliği karar verilerek, Belediye Meclisinin almış olduğu karar gereğince belirtilen gün ve saatte gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın Başkanlığında gündem maddelerini görüşmek üzere yapılan Belediye Meclisi toplantısında;

12 Ekim 2017 Perşembe 19:06
Bu haber 350 kez okundu
 Belediye Meclisi İkinci Birleşim Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi

Madde: (1)- 2018 yılı ücret tarifesi hususunda hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyon raporu okundu, görüşüldü ve 2018 Yılı ücret tarifesi oy birliği ile kabul edildi.

Madde: (2)- 2018 Yılı Analitik bütçe hususunda hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyonu raporu okunarak görüşüldü ve 2018 Yılı Analitik Bütçe oy birliği ile kabul edildi.

Madde: (3)- İlçenin Adalet ve Cumhuriyet Mahallelerinin bir kısmında 1/1000 ölçekli uygulama imar plan revizyonunun yapılması hususunda hazırlanan İmar Komisyonu raporu okundu, görüşüldü ve uygulama imar planı revizyonunun yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

Madde: (4)- İlçenin İpekçi ve Hankapı Mahallelerinin bir kısmında 1/1000 ölçekli uygulama imar plan revizyonunun yapılması hususunda hazırlanan İmar Komisyon Raporu okundu, görüşülerek 1/1000 ölçekli uygulama imar plan revizyonunun yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

Madde: (5)- İlçenin İslik ve Kayalı Mahallelerinde bazı parsellerde Maliye Hazinesi adına hisseli bulunan parsellerin Belediye adına satın alınması görüşüldü ve Belediye adına satın alınmasına oy birliği ile karar verildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesi ve oturum oy birliği ile kapandıktan sonra, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yöresel Ürünler ve El Sanatları Satış Merkezi hakkında, yapılan, yapılacak olan çalışmalar ile projeler hakkında Belediye Meclis Üyelerine geniş bilgiler verdi. Meclis üyelerinden gelen soruları cevaplandıran Başkan Yaka, Yöresel Ürünler ve El Sanatları Satış Merkezi açılışı ve aşure ikramı için Meclis Üyelerini davet ederek meclis salonundan hep birlikte davet edilen yere gidildi.

MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV