14 Aralık 2017 Perşembe

Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanunun 20. Maddesi gereğince EKİM ayı olağan toplantısını yapmak üzere 03.10.2017 tarihine rastlayan Salı günü saat 14.30’da Belediye Meclis salonunda gündem maddelerini görüşmek üzere toplandı.

03 Ekim 2017 Salı 18:03
Bu haber 386 kez okundu
 Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

Gündem maddelerine geçilmeden önce Belediye Meclisinin daha önce almış olduğu kararı gereğince 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında TEOG sınavında bütün sorulara cevap veren birincilerden Cumhuriyet Okulundan Şeyma Kalkan, Özgün Deniz Okuyucu, Ali Mert Baltaoğlu, Talat Fatih Ulutaş, Aylin Barutçu, Duran Sezer Okulundan Muhammet Yaşar Şenyurt, TOKİ Yavuz Selim okulundan İbrahim Coşkun’a Belediye Meclis Üyeleri ve öğrenci aileleri huzurunda Belediye Başkanı Mehmet Yaka tarafından çeyrek altınla ödüllendirildiler.

Gündem maddelerine geçildi 2018 yılı ücret tarifesi, 2018 yılı Analitik bütçesi görüşülerek, Plan Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi, İlçenin çeşitli mahallelerinde arsa satışlarının yapılması oy birliği ile kabul edildi, Çevre Bakanlığı tarafından Belediye Başkanlığına verilen yol süpürme aracının kamu hizmetine tahsisi ve amacı dışında kullanılmaması hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Dolu kadro iptal ve ihdası görüşülerek oy birliği ile kabul edildi, İlçenin Adalet ve Cumhuriyet Mahallelerinin bir kısmında 1/1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonunun yapılması görüşülerek oy birliği ile İmar Komisyonuna havale edildi.

İkinci birleşimin 11 Ekim Çarşamba günü saat 11.00’de Plan Bütçe Komisyonu ile İmar Komisyonuna havale edilen maddelerin görüşülmesi kararlaştırılarak oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Meclis üyelerinden, Mustafa Kemal Gök, Abdullah Yarımoğlu, Emre Özsoy, Osman Arı, Yusuf Zengin, Mustafa Aşıroğlu(İzinli), Şenel Küçükdurmuş, Erol Demirel, Ömer Ali Sağlamer, Mehmet Koçak, Ali Bozaklı, Mehmet Öztürker, Dündar Mehmet Taşçı, Ayhan Karaaslan(İzinli), Emin Çenesiz katıldı.

MUSA CEYHAN

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV