Öne Çıkanlar Başkan Yaka Zabıtalar Haftasını Kutladı Karapınar Süt Üreticileri Birliğinden Basın Açıklaması Karapınar Belediyesinde Corona Virüs Toplantısı Kaymakam Onur KÖKÇÜden Ticaret Borsasına Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Belediye Meclisi Ekim Ayı  Toplantısını Gerçekleştirdi

Gündem maddelerine geçilmeden önce ek olarak 5'inci gündem maddesi gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 1'nci Maddesinde: 2020 yılı Analitik bütçesi görüşülerek Plan Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
2'nci Maddesinde: İlçemiz çeşitli mahallelerinde arsa satışlarının yapılması görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
3'üncü Maddesinde: İlçemiz Kesmez Mahallesi Merkez yerleşim alanı için hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı yapılması hususunda İmar Komisyonu tarafından 24.09.2019 tarihinde hazırlanan İmar Komisyon Raporu görüşülerek komisyondan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi.
4'üncü Maddesinde: Belediye Başkanlığımız ile Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) arasında protokol imzalanması için Belediye Başkanına yetki verilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.
5'inci Maddesinde: İlçemiz Hotamış Mahallesinde bulunan Sulama kuyularının ücretlerinin güncellenmesi ve kart bedellerinin belirlenmesinin görüşülerek Plan Bütçe Komisyonuna sevki oy birliği ile kabul edildi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra Ekim ayı meclis toplantısının ikinci oturumunun 04.10.2019Cuma günü saat:14.00 de toplanılmasına oy birliği ile karar verilerek Ekim ayı meclis toplantısının birinci oturumuna son verildi.
(M.CEYHAN)

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol