Öne Çıkanlar Pandemi Döneminde Diyetisyenlere Daha Çok İhtiyaç Duyuluyor İyi Parti Konya İl Başkanı Tozoğlundan Basın Açıklaması Yaralı Atmaca Tedavi Altına Alındı Şehir içi Trafik Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor

Bu haber kez okundu.

Cumhuriyet meydanında sergilenen grayder, Belediye hizmetlerine kazandırıldığını belirten Belediye Başkanı Mehmet Yaka araç parkuru olarak güçlü bir yapıdayız. Belediyemiz beldeleri, köyleri ve yaylaları ile çok geniş bir alana hitap etmektedir. Bu alanlarımızda sathi kaplama asfalt ve stabilize yol çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu çalışmalarda en büyük ekipmanlarımızdan biri olan grayder, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından belediyemize hibe olarak hediye edilmiştir. Bu vesile ile her bakımdan yanımızda olan ve ihtiyaçlarımıza cevap veren Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a teşekkür ediyorum diyen Başkan Yaka Bu grayder’le beraber konteyner dezenfektan yıkama aracımızda inşallah kısa süre içerisinde ilçemizde hizmet etmeye başlayacak. İlçemize kazandırılan aracın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, kazasız belasız iyi günlerde hizmet etmesini diliyorum dedi.

Cumhuriyet meydanı anıt alanında sergilenen aracı yerinde görmek için Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Başkan Yardımcısı Halil Aker ve Belediye Meclis Üyeleri Fen İşleri Müdürü İ. Hakkı Harmancı ile personelleri, Zabıta Müdürü Talip Karagöz ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşti.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol