20 Ocak 2018 Cumartesi

İletişim Fakültesi Öğrencisi Yaz Tatilini Değerlendiriyor

Kayseri Erciyes Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon, Sinema Bölümü ikinci sınıf öğrencisi, Konya- Karapınar doğumlu Meltem Gürbüz, mesleği ile ilgili bilgiler öğrenebilmek, kurum ve kuruluşlarla iletişimi güçlendirmek amacıyla yaz tatil döneminde Karapınar'ın Haftalık Süreli Yerel Bağımsız Siyasi Gazetesi Yeşilpınar gazetesini seçti.

12 Temmuz 2017 Çarşamba 18:37
Bu haber 787 kez okundu
 İletişim Fakültesi Öğrencisi Yaz Tatilini Değerlendiriyor
Öğrenci Meltem Gürbüz yaz tatilini faydalı işlerde değerlendirebilmek için Yeşilpınar Gazetesinde gönüllü olarak çalışarak, Yeşilpınar Gazetesi Fahri Muhabiri Musa Ceyhan'la birlikte haberlere giderek, haber yazarak, röportaj yaparak çevreyi ve çeşitli meslek dallarında ki insanları tanıyıp, kurum ve kuruluşlarla iletişim kurduğu,ayrıca İlçemizde faaliyet gösteren kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını zaman buldukça ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar, iş ve işlemler ile ilgili bilgi edinmektedir. Öğrenci Meltem Gürbüz, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası  Genel Sekreteri İsmail Yabanoğlu, Ziraat Odası Başkanlığı Genel Sekreteri Nadi Özdil, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Genel Sekreteri Adem Salih İşleyen, S.S. Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi görevlisi ve Muhasebecisi Nurettin Aldanmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Genel Sekreteri Nevzat Soran, Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Sekreteri Hüseyin Bozdağ'ı, Türk Hava Kurumu Şube Saymanı Ümügülsüm Yaşa'yı ziyaret ederek, İlçemize faydalı olan ve yapılan çalışmalar ile ilgili genel bilgiler edinerek, ziyaretlerine devam etmektedir.
Meltem Gürbüz şunları söyledi," Kayseri Erciyes Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünde okumak istiyordum. Buda çok şükür gerçekleşti. Tahsilini yaptığım bölümümü severek okumaktayım. Benim bu seçtiğim bölümde okuyan Karapınarlı öğrenci yok denecek kadar az olduğunu tahmin ediyorum. Meslek olarak seçtiğim bu bölümde başarılı olabilmem için boş zamanlarımı gönüllü olarak çalışarak bilgi ve becerimi artırmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olan ilgi ve alakalarını eksik etmeyen Yeşilpınar Gazetesi İmtiyaz sahibi Himmet Türkmen'e, Muhabir Mithat Korkusuz'a,  Fahri Muhabiri ve TEMA Vakfı Karapınar Gönüllü Sorumlusu Musa Ceyhan'a, sayfa editörü Nuh Harun Türkmen'e ve diğer bütün Yeşilpınar Gazetesi çalışanlarına teşekkür ediyorum."dedi 

    Yorumlar

banner290
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YESİLPİNAR GAZETESİ - Karapinar'in Gercek Haber kaynagı - 10 Ocak 2018 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 19 Aralık 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV